قفسه بندی | قفسه بندی انبار خانگی | قفسه بندی فلزی
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان


یکی از مواردی که استفاده بهینه از فضا در آن بسیار مهم است انبار منازل است .عموما انبار منازل در ابعاد کوچک ساخته می شود و چیدمان کالاها در آن بسیار مشکل است . حال آنکه در بسیاری از موارد از فضای موجود در انبار به شکل نامناسبی استفاده میگردد ، زیرا ارتفاع انبار اغلب نادیده گرفته میشود و با تلمبار کردن وسایل روی همدیگر هم فضای انبار به هدر میرود و هم یافتن وسایل بسیار دشوار میباشد .

 

قفسه بندی انبار منزل

یکی از راهکارهای استفاده بهینه از فضای انبار ، قفسه بندی انبار میباشد .قفسه بندی انبار از تمام فضای انبار استفاده حداکثری را برده و چیدمان کالاها را بسیار ساده میکند .حال سوال اینجاست که از چه نوع قفسه فلزی ای میتوان برای انجام این کار استفاده نمود .در پاسخ به این سوال می توان از دو نوع قفسه فروشگاهی دیواری و قفسه پیچ و مهره ای سبک نام برد.

 

قفسه بندی انبار منزل

قفسه فروشگاهی دیواری با نصب ستون ها بر روی دیوار و قرار گرفتن لچکی ها و کفی بر روی آن برپا میگردد . لذا برپایی آن بسیار ساده است و هم زیبایی خاصی به انبار منزل می بخشد .کفی های قفسه فلزی میتواند در ضخامت های مختلفی سفارش داده شود .

قفسه بندی انبار منزل

 از قفسه پیچ و مهره ای هم میتوان جهت برپایی قفسه در انبار منازل استفاده نمود . در این نوع قفسه فلزی ستونها و کفی ها با پیچ و مهره به هم متصل میگردد .برپایی ساده این نوع قفسه فلزی در انتخاب مشتریان بسیار تاثیر گذار میباشد .

نصب قفسه انبار منزل :

هرچند نصب قفسه انبار منازل کار دشواری نیست اما اگر مشتریان گرامی در صورت تمایل به نصب قفسه توسط نصابان حرفه ای قفسه سازان ، کافی است ضمن سفارش قفسه ، درخواست نصب آنرا نیز ثبت نمایند .

هزینه حمل و ارسال قفسه :

حمل و ارسال انواع قفسه فلزی قفسه سازان در تهران به صورت رایگان بوده و در شهرستان ها نیز تا درب باربری رایگان میباشد .

 

 

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ