قفسه فلزی | قفسه انباری متحرک| قفسه بندی انباری | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه انباری متحرک

با گسترش کسب و کارها و استفاده از انبارهای بزرگتر برای نگهداری از کالاها، سیستم های قفسه بندی انباری اهمیت بیشتری پیدا کردند. به همین منظور انواع سیستم های قفسه بندی انباری از جمله سيستم قفسه فلزی راک متحرک طراحی و به توليد رسيد تا گردش كالا ها  در انبار، ساده تر از پیش شود. در این نوع سیستم قفسه بندی انباری استفاده حداکثری از فضای انبار تضمین میگردد . سهولت دسترسی به کالاها ، کاهش آسیب دیدگی محصولات و کالا ها ، حذف راهرو های اضافی و بسیاری مزایای دیگر باعث افزایش رغبت مشتریان به برپایی این نوع سیستم قفسه بندی فلزی شده است .

 سيستم قفسه بندی متحرک، دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که باعث مدیریت هر چه بهتر فضای انبارها شده است و به همین دلیل استفاده از آن  روز به روز در حال افزایش است. در این نوع قفسه بندی فلزی، راهروهای مابین قفسه ها در حالت عادی حذف شده اند و همین امر سبب استفاده حداکثری از مكان و  فضای انبار مي شود. سازه قفسه بندی بر روی شاسی های متحرک موتوردار نصب می شود و این شاسی ها بر روی ریل هایی که در کف انبار وجود دارند، حرکت می کنند. بنابراین با اجراي فرمان جابجایی توسط اپراتور، قفسه ها شروع به حرکت کرده و راهروی مورد نظر برای گذاشت و برداشت  اقلام به راحتی باز و بسته می شوند. 
 قفسه بندی انباری متحرک
در يك راهروي باز شده شما می توانید بدون نیاز به جابجایی قفسه ها، به راحتی به کالاها و پالت ها دسترسی داشته باشید. اين ويژگی قفسه بندی انبار متحرک یا موبایل راک، بهره برداری از انبار را به میزان 95 درصد افزایش مي دهد و منجر به كاهش قابل توجه هزینه های انبار داری نیز می شود. بنابراین با اینکه هزینه قفسه بندی راک متحرک نسبت به سيستم ايستای پالت راک افزایش می یابد، اما هزینه سرمایه گذاری بسيار کاهش می یابد به این معنا که از فضای یک انبار میتوان تا چند برابر استفاده بهینه کرد و در متراژ انبار میتوان صرفه جویی کرد
 
ویژگی های ایمنی این نوع قفسه بندی انباری چیست؟
 قفسه فلزی متحرک میتواند دارای ویژگی های مختلف ایمنی باشد تا بتواند وزن اضافی را تحمل کند. تمامی قفسه های ریلی پیاده سازی شده توسط قفسه سازان توسط افراد متخصص و باتجربه ای نصب و ممیزی می شوند که  وزن و ابعاد قفسه و محصولاتی که قصد دارید آنها را ذخیره کنید را در نظر میگیرند و از با رعایت کلیه اصول ایمنی،  اطمینان حاصل می کنند که تمام ویژگی های ایمنی لازم را در پیاده سازی قفسه ریلی رعایت نمایند. 
قفسه بندی انباری متحرک
استفاده حداکثری از فضای کف سوله یا انبار:
قفسه انباری ریلی یا قفسه انباری متحرک یک روش عالی برای استفاده از تمام فضای کف محوطه میباشد بالاخص در مواردی نیاز است مرتباً به کالاها دسترسی داشته باشید. از بین بردن نیاز به راهرو بین هر ردیف قفسه به این معنی است که هنگام نصب صحیح قفسه های متحرک ، می توانید تا 95٪ از فضای کف را استفاده نمایید.با استفاده از این نوع قفسه انباری ، فضای ذخیره سازی شما  دو برابر شده است و همچنین با انتخاب  این نوع قفسه فلزی یک فضای راهرو راحت برای مشاهده و دسترسی  به کالاها خواهید داشت.
سیستم قفسه بندی متحرک انبار قفسه سازان با حداقل نمودن تعداد راهروی مورد نیاز بین ردیف‎ های قفسه بندی، حداکثر بهره برداری از مكان و فضای انبار را امکان‎پذیر می‎سازد. ضمن آنکه بدون نیاز به هر گونه جابه‎ جایی اضافی، به کلیه پالت ‎ها دسترسی خواهید داشت.صدور فرمان جابه‎ جایی با استفاده از ریموت کنترل، پنل‎ های واقع بر روی بلوک ‎های قفسه بندی و نیز، سیستم مدیریت انبار (WMS)  امکان‎پذیر است.با بکارگیری این راه‎ حل منحصر به فرد، درصد بهره ‎برداری از سطح انبار تا بیش از 95% افزایش یافته و هزینه‎ های سرمایه‎ گذاری به میزان قابل توجهی کاهش می ‎یابد.با بکارگیری قفسه بندی موبایل راک قفسه سازان، فضای مورد نیاز انبار جهت ذخیره‎ سازی تعداد معینی پالت به نصف کاهش می‎یابد يا در فضای ثابت به ميزان دو برابر گنجايش ذخيره سازی بار در حالت عادی فراهم می شود.
 قفسه بندی انباری متحرک
کاربرد قفسه بندی انبار متحرک در کجاست؟
  • سردخانه
  • انبار کالا
  • انبار صنایع داروسازی
  • انبار صنایع غذایی
  • انبار صنایع خودرو سازی
  • انبار صنایع لوازم خانگی
  • و بسیاری موارد دیگر
ویژگیهای بارز این نوع قفسه بندی انباری چیست؟
حداکثر بهره‎برداری از مكان و فضای انبارها و سردخانه ها
قابل اجرا در محیط‎های با دمای 30- تا 45+ درجه سانتیگراد
امکان متمرکزسازی انبارها و مدیریت یکپارچه آنها
دسترسی 100% به کلیه بارهاي واحد
کاهش مساحت مورد نیاز انبارها
افزایش ظرفیت انبار بدون نیاز به ساخت انبار جدید
برای ذخیره سازی و نگهداری از انواع اقلام، تعداد معین پالت های مورد نیاز به نصف کاهش می یابد
 

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ