قفسه سوپرمارکتی دیواری | قفسه فلزی| قفسه بندی | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه سوپرمارکتی دیواری

قفسه سوپرمارکتی دیواری  يکی از تجهیزات مهم هر سوپرمارکت کوچک و بزرگی است که جهت چیدن کالاها میتوان از آن استفاده کرد. قفسه سوپری دیواری ، بسيار محکم و مقاوم بوده و براي چيدن انواع کالاها از سبک تا سنگين قابل استفاده می باشد. این نوع قفسه فلزی در ابعاد و طبقات مختلف قابل سفارش میباشد و همچنین امکان نصب اکسسوری های مختلف را نیز دارا میباشد.یکی از نقاط ضعف این نوع قفسه بندی عدم امکان جابجایی ساده آن است.اما مزایایی چون مقرون به صرفه بودن و سهولت نصب و کاربردهای فراوان آن تا حدودی این نقص را رفع نموده است .

 از سیستم قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری هم میتوان جهت شلف بندی فروشگاهها و سوپرمارکت ها استفاده کرد و هم در انبار های کوچک میتوان از آن استفاده نمود .قفسه بندی دیواری حتی برای استفاده در انبار منازل میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.مشتریان گرامی میتوانند ضمن تماس با کارشناسان قفسه سازان اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

قفسه سوپرمارکتی یکطرفه خود ایستا

 مزایا و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری:
قفسه سوپرمارکتی ديواری ، دارای طبقات قابل تنظيم می باشد که نصب آن را بسیار ساده نموده است و نصب بازوها و کفی ها نياز به هيچ ، پيچ و مهره ای ندارد. همين امر باعث افزايش سرعت نصب می شود.  می توان ارتفاع طبقات اين قفسه سوپرمارکتی يک طرفه را با توجه به محصولات چيده شده در آنها تغيير داد. شما می توانيد با توجه به نياز خود و محيط فروشگاهتان، اين قفسه فلزی ديواری را در ابعاد دلخواه سفارش دهيد.قفسه سوپرمارکتی دیواری جدید، از جنس فلز بوده و دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتيک میباشد که در اثر شستشو با آب زنگ نمی زند، در نتيجه علاوه بر نظافت آسان قابل استفاده در محيط هايی با شرايط آب و هوايی متفاوت میباشد. رنگ قفسه ها خنثی بوده و به بهتر ديده شدن محصولات کمک می کند. قفسه فروشگاهی ديواري قابليت نصب انواع اکسسوری مانند رگال ها، آويزها و انواع سبدها را دارا میباشد.پايه های قفسه بندی سوپری ديواری در ارتفاع های  120و150و200و250و300 سانتيمتر و کفی  با طول های 50 و 70 و90 و عمق های 20و25و30و35و40 سانتيمتر قابل سفارش میباشد.
قفسه سوپرمارکتی یکطرفه خود ایستا

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ