خرید و قیمت قفسه فروشگاهی خود ایستا | قفسه بندی فروشگاهی | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه

چیدمان کالاها در فروشگاههای بزرگ و کوچک بسیار مهم است .اگر مشتریان فروشگاه نتوانند در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند میزان فروش ، فروشگاه بسیار کاهش می یابد. یکی از انواع قفسه فروشگاهی مدرن و کاربردی به شکل ها و ابعاد مختلف قفسه فروشگاهی خود ایستا دو طرفه میباشد . این قفسه فروشگاهی به سادگی میانه فروشگاه را جهت چیدمان کالاها آماده میکند و با نصب تابلوهای راهنما به سادگی میتوان کالاها را در دسترس مشتریان قرار داد . ابعاد سفارشی و کیفیت بالای قفسه فروشگاهی خود ایستا قفسه سازان موجب گردیده تا بسیاری از فروشگاهها جهت تامین تجهیزات قفسه فروشگاهی از آن استفاده نمایند.

 قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه

چرا قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه ؟

به دلایل بی شماری استفاده از این نوع قفسه بندی فروشگاهی بسیار مورد اهمیت میباشد . اولا فضای میانی فروشگاه با با بهینه ترین حالت ممکن میتوان چیدمان نمود .ثانیا زیبایی بی نظیر این نوع قفسه فلزی باعث جلب توجه مشتریان خواهد شد . گذشته از آن اکسسوری های متفاوتی همچون سبد ، جاحبوباتی و ... رانیز میتوان به این نوع قفسه فروشگاهی افزود تا کارایی آنرا چند برابر کرد.قفسه سازان یکی از بزرگترین فراهم کنندگان تجهیزات قفسه فروشگاهی در ایران میباشد .

قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه

ویژگی ها و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دو طرفه:

 قفسه فروشگاهی خود ایستا دو طرفه طرح جدید  با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه فلزی دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متری  و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متری تولید می گردد.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر میباشد.رنگ این نوع قفسه بندی فلزی از نوع الکترو استاتیک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.
 
قفسه فروشگاهی خود ایستا دو طرفه منحنی شکل:
این نوع قفسه فروشگاهی دوطرفه هم با دوطرفه منخنی شکل خود بسیار زیبا و شکیل بوده و در بسیاری از فروشگاهها مورد استفاده قرار گرفته است .ظاهر منحنی شکل قفسه خودایستا دو طرفه زیبایی خاصی به طراحی آن داده است .
قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه گرد
 
نصب قفسه فروشگاهی دوطرفه:
سفارشات خرید قفسه فروشگاهی دوطرفه به صورت جداگانه تحویل مشتریان عزیز میگردد . مشتریان گرامی میتوانند با سرهم کردن تجهیزات قفسه آنرا نصب نمایند. البته در صورت تمایل میتوانند از خدمات حرفه ای نصب قفسه ، شرکت قفسه سازان نیز استفاده نمایند .
 

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ