قفسه فلزی | قفسه هایپرمارکتی خود ایستا | قفسه هایپری | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه هایپری خود ایستا دو طرفه

چیدمان کالاها در فروشگاههای بزرگ و کوچک بسیار مهم است .اگر مشتریان فروشگاه نتوانند در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند میزان فروش ، فروشگاه بسیار کاهش می یابد. یکی از انواع قفسه هایپری مدرن و کاربردی به شکل ها و ابعاد مختلف قفسه هایپرمارکتی خود ایستا دو طرفه میباشد . این قفسه هایپری به سادگی میانه فروشگاه را جهت چیدمان کالاها آماده میکند و با نصب تابلوهای راهنما به سادگی میتوان کالاها را در دسترس مشتریان قرار داد . ابعاد سفارشی و کیفیت بالای قفسه هایپری خود ایستا قفسه سازان موجب گردیده تا بسیاری از هایپرمارکت ها جهت تامین تجهیزات قفسه هایپری از آن استفاده نمایند.

 قفسه هایپرمارکتی خود ایستا دوطرفه

چرا قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه ؟

به دلایل بی شماری استفاده از این نوع قفسه بندی هایپرمارکتی بسیار مورد اهمیت میباشد . اولا فضای میانی فروشگاه با با بهینه ترین حالت ممکن می توان چیدمان نمود .ثانیا زیبایی بی نظیر این نوع قفسه فلزی باعث جلب توجه مشتریان خواهد شد . گذشته از آن اکسسوری های متفاوتی همچون سبد ، جاحبوباتی و ... رانیز میتوان به این نوع قفسه هایپرمارکتی افزود تا کارایی آنرا چند برابر کرد.قفسه سازان یکی از بزرگترین فراهم کنندگان تجهیزات قفسه هایپری در ایران میباشد .

قفسه هایپرمارکتی خود ایستا دوطرفه

ویژگی ها و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی هایپرمارکتی خود ایستا دو طرفه:

 قفسه هایپرمارکتی خود ایستا دو طرفه طرح جدید با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه فلزی دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متری  و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متری تولید می گردد.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر میباشد.رنگ این نوع قفسه بندی فلزی از نوع الکترو استاتیک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.
 
قفسه هایپری خود ایستا دو طرفه منحنی شکل:
این نوع قفسه هایپری دوطرفه هم با دوطرفه منخنی شکل خود بسیار زیبا و شکیل بوده و در بسیاری از فروشگاهها مورد استفاده قرار گرفته است .ظاهر منحنی شکل قفسه خودایستا دو طرفه زیبایی خاصی به طراحی آن داده است .
قفسه فروشگاهی خود ایستا دوطرفه گرد
 
نصب قفسه هایپری دوطرفه:
سفارشات خرید قفسه هایپری دوطرفه به صورت جداگانه تحویل مشتریان عزیز میگردد . مشتریان گرامی میتوانند با سرهم کردن تجهیزات قفسه آنرا نصب نمایند. البته در صورت تمایل میتوانند از خدمات حرفه ای نصب قفسه ، شرکت قفسه سازان نیز استفاده نمایند .
 

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ