قفسه فلزی | قفسه هایپرمارکتی یک طرفه | قفسه هایپری | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه هایپری خود ایستا یک طرفه

در بسیاری از فروشگاهها و سوپرمارکت ها می توان از قفسه هایپرمارکتی خود ایستا یک طرفه جهت قراردادن انواع کالاها استفادده نمود . به جهت برپایی سریع و ابعاد سفارشی و زیبایی این نوع قفسه فلزی بسیار کاربردی و مورد استفاده میباشد .قفسه هایپرمارکتی خود ایستا همانطور که از نامش مشخص است نیازی به پیچ شدن به دیوار ندارد و به وسیله پایه های تعبیه شده در پایین قفسه به سادگی در محل مورد نظر قرار میگیرد و به همین علت جابجایی آن بسیار ساده است .از این نوع قفسه هایپری میتوان در همه فروشگاههای بزرگ و کوچک استفاده نمود .

 

قفسه هایپری خود ایستا یک طرفه

مزایا و مشخصات فنی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه قفسه سازان :

قفسه هایپری یک طرفه خود ایستا طرح جدید، از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع قفسه بندی هایپری به حساب می آیند. کلمه خود ایستا از این جهت که نصب طبقات شلف بر روی ستونهای آن انجام شده و به دیوار اتصال ندارد به این نوع از قفسه ها اطلاق می شود. این قفسه ها با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنس های مختلفی هستند. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این قفسه ها در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند . قفسه خود ایستا طرح جدید با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متر و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متر تولید می شود.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان طبق نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر می باشد.

قفسه هایپری خود ایستا یک طرفه

 نصب قفسه هایپری خود ایستا یکطرفه چگونه است ؟
با توجه به این تجهیزات این نوع قفسه هایپری به سادگی سرهم می شود برپایی آن بسیار ساده میباشد ، اما مشتریان گرامی شرکت قفسه فلزی قفسه سازان میتوانند از خدمات نصب حرفه ای قفسه نیز برخوردار گردند .
 
چرا قفسه هایپرمارکتی قفسه سازان را انتخاب کنیم؟
  • دارای کیفیت بالای صفحات و ستون
  • دارای کیفیت رنگ بالا و مقاوم در برابر رطوبت و عومل محیطی
  • امکان سفارش در ابعاد سفارشی
  • مشتریان گرامی میتوانند به جای صفحات ساده از جا حبوباتی ، سبد و دیگر اکسسوری ها در این نوع قفسه استفاده نمایند
  • دارای ضمانت کیفیت
قفسه هایپرمارکتی خود ایستا یک طرفه

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ