خرید و قیمت قفسه سوپرمارکتی خود ایستا | قفسه سوپرمارکتی| قفسه فلزی| قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه سوپرمارکتی خود ایستا دو طرفه

یکی دیگر از انواع قفسه سوپرمارکتی مورد نیاز سوپرمارکت ها قفسه سوپرمارکتی دوطرفه میباشد . این نوع سیستم قفسه فلزی به جهت اینکه از دو وجه تشکیل می شود امکان استفاده حداکثری از فضای فروشگاه را جهت چیدن کالاها فراهم می آورد. این نوع قفسه سوپرمارکتی در طول ، عرض و عمق های مختلف قابل سفارش میباشد .تعداد طبقات قفسه سوپرمارکتی دو طرفه باتوجه به نیاز مشتریان گرامی قابل تغییر میباشد.دیواره مشترک و صفحه پشتی این نوع قفسه بندی سوپرمارکتی میتواند از نوع سیمی یا پانچی پیاده سازی گردد .نصب و پیاده سازی این نوع قفسه سوپرمارکتی بسیار آسان و سریع بوده و قابلیت جابجایی دارد.ورق های به کاررفته در قفسه بندی سوپرمارکتی دو طرفه دارای کیفیت بسیار بالایی است که قابلیت تحمل بارهای سبک و سنگین را دارا میباشد.

به جهت لزوم استفاده از فضای میانی سوپرمارکت و استفاده بهینه از فضای کوچک سوپرمارکت، بکارگیری قفسه سوپرمارکتی خود ایستا یک طرفه بسیار مورد اهمیت میباشد . این نوع قفسه سوپرمارکتی می تواند در چندین طبقه و ابعاد سفارشی پیاده سازی گردد . انتهای قفسه میتواند تخت یا نیم گرد باشد .قفسه سوپرمارکتی دوطرفه دارای رنگ الکترواستاتیک بوده و کیفیت بالایی دارد.

 قفسه سوپرمارکتی دو طرفه خود ایستا

ویژگی ها و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی سوپرمارکتی دو طرفه:

 قفسه سوپرمارکتی خود ایستا دو طرفه با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه فلزی دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متری  و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متری تولید می گردد.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر میباشد.رنگ این نوع قفسه فلزی از نوع الکترو استاتیک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.
قفسه سوپرمارکتی دو طرفه خود ایستا

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ