خرید قفسه سوپرمارکتی خود ایستا | قفسه سوپرمارکت | قفسه فلزی| قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه سوپرمارکتی خود ایستا یک طرفه

در بسیاری از فروشگاهها و سوپرمارکت ها می توان از قفسه سوپرمارکتی خود ایستا یک طرفه جهت قراردادن انواع کالاها استفادده نمود . به جهت برپایی سریع و ابعاد سفارشی و زیبایی این نوع قفسه فلزی بسیار کاربردی و مورد استفاده میباشد .قفسه سوپری خود ایستا همانطور که از نامش مشخص است نیازی به پیچ شدن به دیوار ندارد و به وسیله پایه های تعبیه شده در پایین قفسه به سادگی در محل مورد نظر قرار میگیرد و به همین علت جابجایی آن بسیار ساده است .از این نوع قفسه سوپرمارکتی میتوان در همه فروشگاههای بزرگ و کوچک استفاده نمود .

قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

با توجه به ابعاد و  اندازه سوپرمارکتی ها و همچنین تنوع در محصولات به ویژه در حوزه خرده فروشی، قفسه های سوپرمارکتی در انواع و ابعاد مختلفی در بازار موجود است. به عنوان مثال در فروشگاه هایی با ابعاد بزرگ علاوه برقفسه سوپرمارکتی یکطرفه از قفسه سوپرمارکتی  دوطرفه نیز در چیدمان فضای می توان استفاده نمود در حالیکه در سوپرمارکت هایی  با ابعاد کوچکتر قفسه های یکطرفه و دیواری کاربرد بیشتری دارند.با وجود اینکه این تجهیزات با عنوان قفسه یا شلف فروشگاهی شناخته می شوند اما کاربرد گسترده تری در انواع انبار و مراکز عمده فروشی نیز دارند.

قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

 مزایا و مشخصات فنی قفسه بندی سوپرمارکتی خود ایستا یک طرفه:

قفسه سوپرمارکتی یک طرفه خود ایستا، از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع قفسه فلزی سوپرمارکتی به حساب می آیند. کلمه خودایستا از این جهت که نصب طبقات شلف بر روی ستونهای آن انجام شده و به دیوار اتصال ندارد به این نوع از قفسه ها اطلاق می شود. این قفسه ها با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنس های مختلفی هستند. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این قفسه ها در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند . قفسه خود ایستا با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانت و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانت تولید می شود.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر می باشد.

قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

 


قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ