خرید و قیمت قفسه فروشگاهی یکطرفه | قفسه فروشگاهی |قفسه فلزی | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه فروشگاهی خود ایستا یکطرفه

در بسیاری از فروشگاهها و سوپرمارکت ها می توان از قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه جهت قراردادن انواع کالاها استفادده نمود . به جهت برپایی سریع و ابعاد سفارشی و زیبایی این نوع قفسه فلزی بسیار کاربردی و مورد استفاده میباشد .قفسه فروشگاهی خود ایستا همانطور که از نامش مشخص است نیازی به پیچ شدن به دیوار ندارد و به وسیله پایه های تعبیه شده در پایین قفسه به سادگی در محل مورد نظر قرار میگیرد و به همین علت جابجایی آن بسیار ساده است .از این نوع قفسه فروشگاهی میتوان در همه فروشگاههای بزرگ و کوچک استفاده نمود .

قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

مزایا و مشخصات فنی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه قفسه سازان :

قفسه فروشگاهی یا شلف فروشگاهی یک طرفه خود ایستا طرح جدید که گاها با نام قفسه هایپری نیز شناخته می شوند، از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع قفسه بندی فروشگاهی به حساب می آیند. کلمه خودایستا از این جهت که نصب طبقات شلف بر روی ستونهای آن انجام شده و به دیوار اتصال ندارد به این نوع از قفسه ها اطلاق می شود. این قفسه ها با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنس های مختلفی هستند. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این قفسه ها در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند . قفسه خود ایستا طرح جدید با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متر و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متر تولید می شود.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان طبق نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر می باشد.

قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

 نصب قفسه فروشگاهی خود ایستا یکطرفه چگونه است ؟
با توجه به این تجهیزات این نوع قفسه فروشگاهی به سادگی سرهم می شود برپایی آن بسیار ساده میباشد ، اما مشتریان گرامی شرکت قفسه فلزی قفسه سازان میتوانند از خدمات نصب حرفه ای قفسه نیز برخوردار گردند .
 
چرا قفسه فروشگاهی قفسه سازان را انتخاب کنیم؟
  • دارای کیفیت بالای صفحات و ستون
  • دارای کیفیت رنگ بالا و مقاوم در برابر رطوبت و عومل محیطی
  • امکان سفارش در ابعاد سفارشی
  • مشتریان گرامی میتوانند به جای صفحات ساده از جا حبوباتی ، سبد و دیگر اکسسوری ها در این نوع قفسه استفاده نمایند
  • دارای ضمانت کیفیت
قفسه فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ