قفسه بندی هایپرمارکت | قفسه هایپری | قفسه فروشگاهی | پشت توری | قفسه سازان
021-36658107
قفسه فلزی قفسه سازان

قفسه هایپری پشت توری

  قفسه هایپری پشت توری نیز همانند انواع دیگر قفسه هایپرمارکتی جهت چیدمان کالاها در فروشگاههای بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.صفحه پشتی این نوع قفسه هایپرمارکتی به شکل تور میباشد که در صورت نیاز مشتریان گرامی میتواند ساده یا پانچی نیز باشد .این نوع قفسه فلزی هم به شکل دوطرفه و هم به شکل یک طرفه موجود میباشد .

   قفسه فروشگاهی خود ایستا پشت توری

ویژگی ها و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی هایپرمارکتی خود ایستا دو طرفه پشت توری:

 قفسه هایپری خود ایستا دو طرفه پشت توری  با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه فلزی دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متری  و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متری تولید می گردد.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر میباشد.رنگ این نوع قفسه بندی فلزی از نوع الکترو استاتیک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.
قفسه فروشگاهی خود ایستا پشت توری
نصب قفسه هایپری دوطرفه:
سفارشات خرید قفسه هایپری دوطرفه پشت توری به صورت سرهم نشده و جداگانه تحویل مشتریان عزیز میگردد . مشتریان گرامی میتوانند با سرهم کردن تجهیزات قفسه آنرا نصب نمایند. البته در صورت تمایل میتوانند از خدمات حرفه ای نصب قفسه ، شرکت قفسه سازان نیز استفاده نمایند .

قفسه فلزی

سفارش از طریق واتساپ